Akcja znicz 2016

Drukuj


Akcja zarobkowa - Znicz!
Kiedy?  30.10-1.11.2016
Gdzie? Cmentarz na Zarzewiu (W tym roku w przeciwieństwie do lat poprzednich sprzedawać znicze będziemy przy ulicy lodowej)
W jakich godzinach?  Stoisko będzie czynne od godziny 6-19. Zachęcamy do wzięcia udziału i przyjścia chociaż na godzinę. 
Co dziecko powinno zabrać?
- Mundur
- Ciepłe ubrania
- Coś ciepłego do picia
- Drugie śniadanie
W razie pytań proszę o kontakt!
Druhna Natalia 533-011-508
Prosimy by pamiętali państwo o zgodach na przynależność! 


Czuwaj!
dh Natalia

Zdjęcia z obozu

Drukuj

Czuwaj!
Jak Już zapewne większość zauważyła mamy problemy z galerią drużyny. Zdjęcia zostały wstawione już dawno temu, ale nie mieliśmy jak ich państwu pokazać przez tą usterkę. Znaleźliśmy sposób na chwilowe rozwiązanie tego problemu. Oto zdjęcia z minionych wakacji:  https://photos.google.com/share/AF1QipP48npRhADhZntI6lO5NSp6uQuIKlB23uAEWsVMftq-uUvQlAObR4c9uApjr2sRtQ?key=cEQ1N0kwNndXM1pId2JIY0FvRi1ENjR1VTNGVzF3
Liczymy, że Państwa pociechy z chęcią będą opowiadały o obozie 

Życzymy miłego oglądania :D
Zakończenie roku harcerskiego

Drukuj

Już w najbliższą sobotę (25.06) odbędzie się zakończenie roku harcerskiego! Z osobami, które wcześniej zgłosiły się, na to wydarzenie i wpłaciły pieniążki spotykamy się o godzinie 8:55 pod szkołą.
Należy ze sobą zabrać: mundur, chustę, jedzenie, picie, legitymacje i dwa bilety 40-minutowe. Impreza kończy się o 16.
O godzinie powrotu będziemy informować Państwa na bieżąco. 

Pozdrawiam,
dh Natalia Płachcińska 

Rozpoczęcie roku harcerskiego

Drukuj

CZUWAJ!
Już niedługo koniec wakacji, więc pora aby podać wam informacje odnośnie zbliżającego się wydarzenia
1 września rozpoczniemy nowy rok harcerski 2016/17. Tak jak co roku całym hufcem chcemy zebrać się w jednym miejscu by uczcić. Jak? Zobaczycie jeśli przyjdziecie :D
Cała impreza odbędzie się w parku Widzewskim, spotykamy się pod szkołą o 17:30 w pełnym umundurowaniu. Liczymy, że zobaczymy was wszystkich w dobrych humorach i że ten rok będzie równie owocny co poprzedni. W ramach tajemnicy możemy zdradzić, że będzie miało wtedy miejsce bardzo ważne wydarzenie dla naszej drużyny, więc prosimy o obecność!
Do zobaczenia!!!

dh Natalia PlachcinskaNajnowsze informacje

Drukuj

Mam wam do przekazania kilka bardzo ważnych rzeczy
1. W piątek (03.06) odbędzie się zbiórka drużyny! 
2. Do 3 czerwca trwają zgłoszenia na zakończenie roku harcerskiego, które odbędzie się 25.06 w parku na zdrowiu. Impreza kosztuje 7 zł i by wziąć w niej udział trzeba zapłacić na najbliższej zbiórce (tj. 3.06) 
3. Potrzebujemy 5 w pełni umundurowanych harcerzy, którzy dnia 1.06 o godzinie 12:00 staną pod pomnikiem pękniętego serca. Zgłaszajcie się do mnie (533-011-508) ;D Kto pierwszy ten lepszy! A punkty idą do współzawodnictwa <które jest już uaktualnione i powiem wam, że walka jest zacięta! >

Czuwaj!
dh Natalia Płachcińska

l23 szereg