Bzzzyk 2014

Drukuj

W sobotę (26.03) jak co roku odbył się Bzzzyk. Niestety w tym roku był to tylko dzień, ale i tak było wiele emocji. Rano (o 9:45) spotkaliśmy się wszyscy pod szkołą. Stamtąd pod opieką dh Andrzeja i dh Oli poszliśmy do Toya Studios (ul. Łąkowa 29). Tam mieliśmy zajęcia o dźwiękach w filmach. Uczyliśmy się jak prawidłowo oddychać, jak zaoszczędzić powietrze i mówiliśmy łamańce językowe. Po tych zajęciach wybraliśmy się do Domu Kultury „Ariadna”. W tym miejscu dostaliśmy posiłek (bułkę oraz soczek). Kiedy wszystkie drużyny przybyły do „Ariadny” rozpoczął się przegląd piosenek. Jako pierwsza była kategoria harcerska (my występowaliśmy pierwsi). Po wszystkich występach w kategorii harcerskiej nadszedł czas na piosenki aktorskie, a później piosenki o górach lub morzu. Gdy wszystkie drużyny się zaprezentowały nadszedł czas na rozdanie nagród. Niestety z piosenką „Gotowy z Nami Staniesz” nie zajęliśmy żadnego miejsca, ale za to w kategorii piosenka aktorska lub o morzu/górach (ponieważ trzeba było je połączyć) z piosenką „Moje Bieszczady” zdobyliśmy I miejsce! Po całym festiwalu 12-nastka wyszła dumnie z założonymi chustami Hufca ZHP Łódź-Widzew (taką nagrodę wybraliśmy). To już nasz 3 rok (z rzędu!) kiedy zajęliśmy I miejsce!

druhna Julia Roszak

Tutaj można zobaczyć zdjęcia z Bzzzyka okiem druhny Joanny Gapińskiej

l23 szereg