Obóz- Biały Bór 2012

Drukuj

12 ŁDH zaprasza na obóz harcerski Biały Bór 2012!

Miejsce: Biały Bór (Trzmielewo), północno- zachodnia część Polski, 35 km od Szczecinka
Termin: 28.07-16.08 (20 dni)
Koszt: 1150 zł (z opłaconymi składkami); 1250 zł (bez opłaconych składek)
 Noclegi w namiotach typu "10". Murowany budynek z WC i 2 kabinami Eko-pryszniców. Dojazd i powrót autokarem.
W programie: wycieczki do Biskupina, Szczecinka, nad morze, gra szaroszeregowa, ogniobranie, kajaki, zajęcia w terenie, bieg harcerski, ogniska i wiele, wiele innych...
Kontakt: dh Agata Królak (12ŁDH)- tel. 605736112; email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy wszystkich harcerzy z 12ŁDH i waszych znajomych! Obóz harcerski to coś całkowicie innego niż kolonie- na obozie masz szansę przeżyć przygodę, jakiej większość twoich kolegów nigdy nie doświadczy! 
Drużyna przez cały rok przygotowuje się do obozu- tak naprawdę to on jest kwintesencją harcerstwa! 
Nie byłaś/eś nigdy na obozie? Warto spróbować! Jeśli byłaś/eś, to dobrze wiesz o czym mowa :) Będziecie mieć możliwość poznać wielu nowych ludzi, ponieważ na obóz jedziemy ze 124 Łódzką Grunwaldzką Drużyną Harcerską z hufca Łódź-Górna.

Do Rodziców: Istotą harcerstwa jest wychowanie młodego człowieka do samodzielnego życia, dlatego obóz wspaniale się w ten program wpisuje, ponieważ uczy odpowiedzialności za innych i samodzielności. Jest on świetną formą wypoczynku- z dala od zgiełku miasta, harcerze mogą lepiej poznać naturę i otaczający ich świat. Dzieci z pewnością spędzą niesamowite chwile pod fachową opieką.

W 'Plikach' już niedługo powinna się pojawić ulotka informacyjna o obozie.

Jeszcze co nieco o Białym Borze:http://zhpwidzew.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=250&Itemid=159

 

l23 szereg