Różności

Drukuj

Harcerki i harcerze!

Duuuuużo różnych spraw się nazbierało, mam nadzieję, że się nie pogubicie.

 


1. ZBIÓRKA PODSUMOWUJĄCA 
Najbliższa zbiórka odbywa się 18 czerwca (poniedziałek) o godzinie (jak zwykle) 17.10 i jest zbiórką podsumowującą! Dlatego też proszę, żebyście przyszli wszyscy w mundurach, a jak ktoś nie ma to w chuście drużyny!

 

 

2. ZAKOŃCZENIE ROKU HARCERSKIEGO
23 czerwca (sobota) wszyscy harcerze z hufca Łódź-Widzew spotykają się na zakończeniu roku harcerskiego! Dwunastka też jest oczywiście zaproszona, pokażmy się z jak najlepszej strony! Zakończenie odbędzie się w Parku na Młynku, będzie trwało od 15.30 do 19.00. 23 czerwca to noc świętojańska, taka też jest tematyka tego spoktania.
My spotykamy się o 14.30 pod SP nr 37. Powrót ok. 20. Każdy harcerz musi mieć: 2 bilety 40minutowe, chustę drużyny i wygodne ubranie. Liczę na waszą obecność!
Zgłoszenia u druhny Agnieszki Terenowicz.
Więcej informacji: http://zhpwidzew.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=715&Itemid=1

 


3. KARTY NA OBÓZ
Do 18 czerwca (poniedziałek) zbieramy karty na obóz w Białym Borze! Muszą być one wypełnione całkowicie (łącznie z lekarzem i szczepieniami!). Karty zbiera druhna Natalia Płachcińska do godziny 15 do poniedziałku.

 

 

4. SKŁADKI
Moi drodzy, rok harcerski dobiega końca, więc przyszedł czas na uregulowanie finansów w drużynie. Przypominam, że łączna suma składek za cały rok harcerski wynosi 48zł (4zł za miesiąc). Proszę wszystkich o ich wpłacenie na zbiórce 18 czerwca. Szczegółowe informacje, kto ile musi wpłacić można uzyskać u druhny Natalii Płachcińskiej (lub też u mnie- druhny Agaty Królak). Uregulowanie składek jest konieczne do istnienia w rejestrze harcerzy.5. ŚWIĘTO CHORĄGWI
Zdaję sobie sprawę, że to odległy termin, ale zgłoszenia już teraz muszę wysłać. 
Otóż, w terminie 7-9 września 2012 w Pabianicach odbywa się Święto Chorągwi Łódzkiej ZHP. Oto, co otrzymałam w mailu:

"Fabryka, w której nie znajdziesz dymiących maszyn , wielkich przekładni i dymiących kominów. Na trzy dni swoje wrota otworzy dla was wytwórnia pasji i zainteresowań. 
Nasi „kierownicy zmiany” nie pozwolą wam się nudzić ani na chwilę. Od jogi przez kajaki, od golfa po zawody paintballowe, przez ścianki wspinaczkowe, jogę medytację, szachy, kurs fotografii - każdy znajdzie coś dla siebie! Harcerze wezmą udział w dwóch potężnych, wyładowanych po brzegi atrakcjami blokach tematycznych. Nasza fabryka dostarczy Ci towar pierwszej jakości – niezapomnianą przygodę i mnóstwo pomysłów na rozwój pasji i zainteresowań.

OD 7 WRZEŚNIA ZAKOCHAJ SIĘ W HARCERSTWIE PO RAZ DRUGI!!!  "
http://radomsko.zhp.pl/portal/wp-content/uploads/2012/05/BIULETYN_INFORMACYJNY.pdf 

Osobiście, brałam udział w ostatnim Święcie Chorągwi i przyznaję, że bawiłam się świetnie! A to będzie jeszcze lepsze!
Niestety, na Święto może pojechać tylko 9 osób z naszej drużyny. Jego koszt to 20zł. Śpimy pod namiotami.
Zgłoszenia przyjmuje druhna Natalka Płachcińska do 22 czerwca

 

 


Mam nadzieję, że to wszystko. Wiem że to gigantyczna dawka informacji, ale proszę zapoznajcie z nimi siebie oraz swoich rodziców. Gotuje się niezwykle atrakcyjny okres! :D

Czuwaj!
druhna Królik 

l23 szereg