Aktywny grudzień!

Drukuj

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY
Już 8 grudnia w naszej szkole przy ul. Szpitalnej 9/11 odbędzie się coroczny kiermasz świąteczny. Pieniążki które zarobimy zostaną przeznaczone na szlachetną paczkę, o której możecie więcej przeczytać na stronie internetowej hufca (http://zhpwidzew.pl/). Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 16:30 do szkoły. Spotykamy się w mundurach ( Jeśli ktoś nie ma to w chuście). Bardzo mile widziane są również czapki św. Mikołaja :) Pokażmy innym że warto pomagać!

Emotikon smiBETLEJEMSKIE ŚWIATEŁKO POKOJU
Kiedy? 17.12.2015 (czwartek)
Gdzie? Kościół Parafialny p.w. św. Kazimierza
O której? 16.20
Przychodzimy w mundurach (jeśli ktoś nie ma jeszcze munduru to w chuście drużyny). Naszym zadaniem będzie przekazywanie Betlejemskiego Światełka Pokoju wszystkim rodzicom i uczestnikom Koncertu. Zachęcamy również rodziców harcerzy do przyniesienia świec, będzie możliwość zabrania Światełka Pokoju ze sobą do domu.


NOCOWANIE WIGILIJNE SZCZEPU
Kiedy? 19/20 grudnia
O której? o 18:30
Do której? do 10:00
Koszt? 5 zł
Co wziąć? Wszystko to co na ostatnie nocowanie (MUNDUR - lub chustę jeśli ktoś jeszcze nie ma munduru)
plus jakieś jedzonko na wigilię (sałatka, pierogi itp - nie na słodko) i własnoręcznie zrobiony prezent na literkę "D" (Jak Dwunastka)

UWAGA! 18 grudnia nie ma zbiórki, więc widzimy się dopiero na nocowaniu :)

Czuwaj!
dh Natalia Płachcińska

P.S. w tym tygodniu (11.12) jest zbiórka drużyny i tak jak zawsze widzimy się o 16:30 :) Do zobaczenia!

 

l23 szereg