Spotkanie z rodzicami i zbiórka ze 124ŁGDH

Drukuj

Czuwaj!

Kolejna porcja informacji!

1. SPOTKANIE DLA RODZICÓW DOTYCZĄCE OBOZU W BIAŁYM BORZE
28 czerwca (czwartek) o godzinie 17 w budynku hufca Łódź-Widzew (al. Piłsudskiego 159) odbędzie się spotkanie dla rodziców harcerzy, którzy jadą na obóz w Białym Borze. Podczas spotkania omówimy wszelkie szczegóły dotyczące wyjazdu, podamy dużo istotnych informacji.

2. ZBIÓRKA ZE 124ŁGDH 
30 czerwca (sobota) o godz. 15 spotykamy się pod SP nr 37, aby dalej pojechać do Lasu Łagiewnickiego na... 4-godzinną zbiórkę ze 124 Łódzką Grunwaldzką Drużyną Harcerską! Oprócz zapoznania się z osobami, z którymi będziemy jechali na obóz, proponujemy także rozbudowaną grę terenową! Nie może Cię zabraknąć! Koniec ok. godziny 20 pod SP nr 37. Weźcie ze sobą chusty drużyny i 2 bilety godzinne! Szczególnie zapraszam osoby, które jadą na obóz do Białego Boru, będziecie mieli okazję poznać ludzi, z którymi spędzicie 3 tygodnie w lipcu! :)

Przypominam także o zbiórce podsumowującej (Będzie ekstra! Sama bym chciała wziąć w niej udział jako uczestnik :P) zakończeniu roku harcerskiego (23 czerwca) i Święcie Chorągwi (wrzesień)!

Czuwaj!
druhna Królik 

l23 szereg