Parę informacji

Drukuj

 

1. Czwartek 22.02.18
Tego dnia skauci na całym świecie obchodzą World Thinking Day czyli Dzień Myśli Braterskiej. Wszystkich chętnych harcerzy gorąco zachęcam do założenia w tym dniu do szkoły mundurów lub chust.
Oprócz tego o godzinie 17 odbywa się promocja naszej szkoły, w której harcerze zawsze chętnie biorą udział. Również zachęcam do pojawienia się w mundurze i przeprowadzenia z nami zajęć dla przedszkolaków.

2. Piątek 23.02.18
W piątek odbędą się zbiórki zastępów. Wyjątkowo zmienią się w tym dniu godziny zbiórek dziewczynek ponieważ zastępowe zdecydowały się przeprowadzić je wspólnie i wszystkie harcerki przychodzą na 16 a kończą o 18. Zbiórka chłopców bez zmian (18-19).

3. Sobota 24.02.18
W związku z Dniem Myśli Braterskiej, który odbywa się 22.02 postanowiliśmy zorganizować w sobotę dla naszych harcerzy wspólne świętowanie tego dnia. Spotkanie odbędzie się w hufcu na al. Piłsudskiego 159 i potrwa od 17:30 do 19:15. Proszę aby dzieci pojawiły się w pełnym umundurowaniu (lub w chustach i czarnych koszulkach jeśli munduru jeszcze nie mają). Dzieci będą miały okazję tego dnia zrealizować parę wymagań na nową sprawność, więc gorąco zachęcam do przychodzenia.

4. Przypominam o wpłacaniu składek członkowskich. Poniżej znajduje się link gdzie mogą Państwo sprawdzić ile należy uregulować. Koszt za miesiąc to 10 zł. W hufcu należy się rozliczać co kwartał, więc będę bardzo wdzięczna za pilnowanie tego terminu.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1K4wsVit3IW4SsLUGGvFhQYBUHE7VdR2w1Lqefe6aOu8/edit#gid=0
(gdyby coś się nie zgadzało to proszę o kontakt. Być może nie wszystko zostało przeze mnie zaznaczone)
Pieniądze można dawać nam przed/po zbiórce lub przelać na moje konto z informacją za kogo i za jakie miesiące. 

Pozdrawiam, dh Natalia

 

l23 szereg