Początek roku harcerskiego 2012/2013

Drukuj
Początek roku harcerskiego 2012/2013

3 września 2012 w Parku im. generała Mariusza Zaruskiego odbyło się rozpoczęcie roku harcerkiego hufca Łódź-Widzew. Oczywiście nie zabrakło na nim 12 ŁDH, która stwiła się w dość dużej grupie (oby tak dalej!). Całość zaczeła się około 18:00, zostaliśmy podzieleni wtedy na grupy. W zespołach musieliśmy odpowiedzieć na pytania z karty patrolowej, ale żeby nie było tak łatwo, aby uzyskać odpowiedzi na pytania trzeba było sie przemieszczać po parku, a mieliśmy na to pół godziny. Po upłynięciu 30 minut wszystkie grupy spotkały się na wyznaczonym miejscu, gdzie wspólnie czytaliśmy odpowiedzi. Po przeczytaniu wszystkich odpowiedzi odbył się apel rozpoczynajacy rok harcerski. Na apelu była cała masa spraw, ale myślę, że dla całej Dwunastki najważniejsze jest to, że druhna Agata Królak została mianowana drużynową 12 Łódzkiej Drużyny Harcerskiej im. Stanisława Konarskiego! ( GRATULUJEMY !!! ) Wszystko skończyło się około 19:00 . Sądzę, że to rozpoczęcie bylo owiele lepsze niż rok temu

smile

 

 druhna Natalia Płachcińska 

l23 szereg