Zbiórka- 29.03.2013

Drukuj

Kochani, lecimy z paką informacji :D

Pragniemy się pochwalić, iż drugi rok z rzędu Dwunastce (z pomocą kilku zuchów z 12GZ) udało się zająć I miejsce na Bzzzyku w kategorii 'Hit' z tańczącym 'Gangnam Style'! Jeszcze raz gorąco dziękuję wszystkim, którzy na Bzzzyku byli, a także Agnieszce i Emilce za stworzenie tak wybuchowego układu! :)

Chcę również poinformować, że 29 marca zbiórki nie będzie. Jest to Wielki Piątek, więc od razu życzymy wam całą kadrą spokojnych, rodzinnych Świąt Wielkanocnych (mamy nadzieję, że podczas tej przerwy uda się niektórym popracować trochę nad stopniami, prawda Natalio? ;)

Są jeszcze 4 miejsca na Intercamp. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, proszę kontaktować się z druhną Olą Wietechą (508057063).

Gratuluję również zastępowi Ripmaw tak dobrych wyników w naszym Współzawodnictwie. Aczkolwiek, Konspekt i F.A.M.O.U.S. nie poddawajcie się! Działajcie, zdołacie dogonić dziewczyny ;) Liczę na te kilka miesięcy pełne emocji!
Cieszę się też, że tyle z was zdobywa sprawności!  

Czuwaj!
druhna Królik

 

l23 szereg