Kadra

Drukuj

 

Drużynowa
sam. Natalia Płachcińska

Data urodzenia: 23.07.1999
Ja w ZHP: Moją przygodę z harcerstwem rozpoczęłam jako mała dziewczynka w 12 Gromadzie Zuchowej „Przyjaciele Kubusia Puchatka”. Jak każde dziecko w tym wieku uważałam zbiórki jako zwykłe zajęcia dodatkowe, których celem było spędzenie aktywnie czasu i zabicie nudy. W czwartej klasie wstąpiłam do 12 Łódzkiej Drużyny Harcerskiej im. Stanisława Konarskiego. Tam coraz bardziej zagłębiałam się w otaczającą mnie rzeczywistość. Pojechałam na pierwszy obóz gdzie złożyłam przyrzeczenie harcerskie. Z czasem zostałam zastępową zastępu Ripmaw i tak minęły dwa kolejne lata mojej przygody. Następnie pełniłam funkcję przybocznej a od 4.03.2016 jestem drużynową. Praca z dzieciakami daje mi wiele radości i motywacji. Dzięki temu ciągle się rozwijam i odkrywam nowe pasje.
Ukończone kursy: Kurs Zastępowych 2012, Kurs Przybocznych 2014, Kurs Drużynowych Harcerskich i Kurs Przewodnikowski WyPrawa 2015, Kurs Pierwszej Pomocy 
Staż pracy z harcerzami: Od 2014 roku
Nauka: XIII Liceum Ogólnokształcace w Łodzi, klasa matematyczno-fizyczna
Ja prywatnie: W wolne chwile staram się spędzać jak najwięcej czasu z przyjaciółmi. Moje ulubione przedmioty to matematyka i francuski.
Nr telefonu: 533 011 508
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyboczny
Mateusz Andrzejczak


Data urodzenia: 16.05.2002
Ja w ZHP
Wstąpiłem do ZHP bo zafascynowała mnie historia związana z harcerstwem. Moja przygoda zaczęła się w zuchach. Była to 12 Gromada Zuchowa "Przyjaciele Kubusia Puchatka ". Następnie znalazłem się w 12 Łódzkiej Drużynie Harcerskiej im. Stanisława Konarskiego. Pojechałem na obóz do Jarosławca gdzie złożyłem przyrzeczenie harcerskie. Prowadziłem również zastęp Szeregowcy. Aktualnie pełnie funkcje przybocznego we wspomnianej wcześniej drużynie harcerskiej.
Ukończone kurs: Kurs zastępowych 2014 "ZaWstęp Wodzów" i kurs przybocznych "Na nieznanych wodach" 2016
Nauka:Uczę się w Publicznym Gimnazjum nr. 28 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Ja prywatnie: Jestem człowiekiem o wielu zainteresowaniach od układania kostki Rubika do sztuk walk. Mój ulubiony przedmiot to język angielski.
Nr telefon: 517 454 661
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyboczny
Damian Mucha


Data urodzenia: 01.03.2001
Ja w ZHP: Moją historię z ZHP rozpocząłem w 5 klasie szkoły podstawowej, a zachęcił mnie do tego mój kolega z klasy. Z początku myślałem że będzie to zwykle hobby i nigdy nie pomyślałbym, że zajdę aż tak daleko. Z czasem pojechałem na pierwszy obóz, na którym złożyłem przyrzeczenie harcerskie. Niestety nie miałem przyjemności zostania zastępowym czego bardzo żałuję. Nie spodziewałem się tego, ale 2 lata od przystąpienia do ZHP dostałem propozycje bycia przybocznym, a 02.04.2016 oficjalnie nim zostałem. Z początku praca z harcerzami nie była łatwa, ale z czasem polubiłem to i nie mam zamiaru nigdy z tego zrezygnować.
Ukończone kursy: Kursy Zastępowych i Przybocznych " Na nieznanych wodach" w 2016 roku.
Nauka: Publiczne Gimnazjum nr 28 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Ja prywatnie: Interesuje się wieloma rzeczami od montażu filmów przez sporty do spotykania się z przyjaciółmi. Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest matematyka oraz informatyka.
Nr telefonu: 530-847-330
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

l23 szereg