Kalendarz ten na razie będzie miał formę prostego spisu dat - co i kiedy. Będzie sukcesywanie uzupełniany żeby¶cie już zawczasu mogli zaplanowac sobie czas :) Chciałabym umieszczać tu też daty Waszych urodzin i imienin, dlatego przysyłajcie je proszę na maila, komórkę lub gg :)

 

Czerwiec

2             Zbiórka zastępów

9             Wyjście

Wyjazd 4 dniowy „ku nieznanemu”

16           Zbiórka zastępów

Zakończenie roku harcerskiego

23           Zbiórka podsumowująca

I jeszcze w tym samym miesiącu wyjazd na obóz! J 


Maj

5             Wyjście

12           Zbiórka zastępów

Biwak szczepu (ku nieznanemu)

19           Zbiórka drużyny (ku nieznanemu)

22           Święto Hufca

Zebranie dotyczące obozu 

26           Zbiórka zastępów


 

Kwiecień

7             Zbiórka drużyny (ku nieznanemu)

14           Zbiórka zastępów

16-18      Biwak z 117 ŁDSH

21           Wyjście

28           Zbiórka zastępów 


 Marzec

3             Zbiórka przed Bzzykiem

5-7         Bzzyk

10           Zbiórka drużyny

               Rada Drużyny- konspekty zbiórek, gdzie wyjście 

11 Zebranie dla rodziców w hufcu dotyczące obozu

17           Zbiórka zastępów

24           Wyjście

31           Zbiórka zastępów


GRUDZIEŃ

2             - Wyjœcie na łyżwy

 

9             - Zbiórka 16.15

 Rada Drużyny 18.15

11-13     - Biwak drużyny

 

16           - Zbiórki zastępów

17           - Wigilia szczepu

19           - akcja TESCO

 

godziny bliżej nieznane :P

 


LISTOPAD

1          - Akcja Znicz w godzinach 6-16 Gwarantowany ciepły posiłek

4          - Zbiórka- wyj¶cie na kręgle w godz. 16.00- około 19 (chusty i koszulki zastępów)

18        - Zbiórka drużyny w harcówce w godz. 16.15- 18.15 (chusty i koszulki zastępów)

              Rada drużyny 18.15- 19.00

25        - Zbiórki zastępów (chusty i koszulki zastępów)

ŁO¦ i Dlaczego My?!  – 16.30- 17.30

T.E.G.E.S. – 17.30- 18.30

Ten T.E.G.E.S. – 18.30 - 19.30


 

PA¬DZIERNIK

3          - Zbiórka- wyj¶cie do kina w godz. 16.10- około 19 (chusty i koszulki zastępów)

10        - Piknik w godz. 10-14 (mundury)

12        - Spotkanie patrolowych starszo harcerskich

w sprawie projektu „Dechy” godz. 18 na hufcowych dechach (chusty)

14        - Zbiórka drużyny w harcówce w godz. 16.15- 18.15 (chusty i koszulki zastępów)

21        - Zbiórki zastępów (chusty i koszulki zastępów)

ŁO¦ i Dlaczego My?!  – 16.30- 17.30

T.E.G.E.S. – 17.30- 18.30

Ten T.E.G.E.S. – 18.30 - 19.30

23/24 – Nocowanie drużyny w hufcu

Zaczynamy w pi±tek o godz. 19, kończymy w sobotę o godz. 14

Poprawki biegu harcerskiego w sobotę między godz. 14-15.30 (mundury)

28        - Zbiórka drużyny w harcówce w godz. 16.15- 18.15 (chusty i koszulki zastępów)

30        - Akcja Znicz (mundur)

 


 WRZESIEŃ

1          - Rozpoczęcie roku harcerskiego

4-6       - ¦więto Chor±gwi Łódzkiej

9          - Zbiórka Rady Drużyny w harcówce o godz. 16

16        - Pierwsza zbiórka dla harcerzy

22        - Gra szaroszeregowa

23        - Zbiórki zastępów (16- DM?!, 17- TEGESi)

30        - Zbiórka drużyny w harcówce o godz. 16 

 


 

 

Urodziny/imieniny :)

 

MARZEC

 

 

04.03.- imieniny Ady

09.03.- urodziny Andrzeja Halickiego    

30.03.- urodziny Julii Stręgiel


 

KWIECIEŃ

 

06.04- urodziny Doroty Taubwurcel

21.04- urodziny Banana (Matusza Piątkowskiego)
24.04- imieniny Oli Kusiak
29.04- urodziny Ady


 

MAJ

 

05.05.- urodziny druhny namiestnik - Kasi Subko

06.05.- urodziny Daniela i Mateusza Pyrzanowskich, urodziny Kasi Małeckiej

13.05.- urodziny Kamili Zawiślak i Darii Bednarek

24.05.- imieniny Asi Gapińskiej

29.05.- 2010 rok Święto Hufca (w godzinach 10-20)


 

CZERWIEC

 

19.06.- urodziny Karola Płusy


 

 LIPIEC

 

23.07.- urodziny Natalii Płachcińskiej


 

SIERPIEŃ

 

19.08.- urodziny Kowlaka


 

WRZESIEŃ

 

05.09.- imieniny Doroty

14.09.- urodziny Filipa Naumienko
21.09.- imieniny Mateusza Pyrzanowskiegi
27.09.- - imieniny Damiana; rocznica powstania Szarych Szeregów


 

PAŹDZIENIK

 

10.10.- imieniny Daniela

19.10.- urodziny Magdy Obłąk

21.10.- imieniny Uli

24.10.- imieniny Cienia

25.10.- urodziny Cienia

27.10.- urodziny Oli Kusiak


 

LISTOPAD


04.11.- imieniny Karola
14.11.- urodziny Damiana Bednarka

24.07.- urodziny Pawła Olczyka

28.11.- urodziny Kuby Kołuda

30.11.- imieniny Andrzeja


 

GRUDZIEŃ

 


 

STYCZEŃ

 

01.01.- urodziny Agnieszki Zakrzewskiej

16.01. - urodziny Uli Arendt i Kuby Maciaszczyka

25.02.- urodziny Piotrka Bielickiego

26.01.- urodziny Asi Gapińskiej

30.01.- urodziny Kamila Maciaszczyka


 

LUTY

 

04.02.- urodziny Motylka

08.02.- urodziny Karoliny Baranowskiej

16.02.- urodziny Kamila Pryłukina

18.02.- urodziny Gosi Arendt

22.02.- imieniny Gosi Arendt

24.02.- urodziny Ady Przybylskiej

27.02.- urodziny Karoliny Błazińskiej


 

 

Copyright © 2006-2010 12 ŁDH
Designed by: Renegat BananQ@gmail.com, mod by wafel